Pienryhmäopetus 16 tuntia
1. vsk ryhmä 1
To 20.9.2018 klo 10.00-11.30, Atalpa Palloiluhalli
To 4.10.2018 klo 10.00-11.30, Ratina Balettisali / Telinevoimistelusali 6
To 25.10.2018 klo 10.00-11.30, Atalpa Monitoimisali
To 8.11.2018 klo 10.00-11.30, Atalpa Monitoimisali
Ma 10.12.2018 klo 10.00-11.30, Budo 5
Ma 14.1.2019 klo 12.30-14.00, Tampereen uintikeskus (Kaleva), uinti
Pe 8.3.2019 klo 10.00-11.30, Atalpa Palloiluhalli
Pe 29.3.2019 klo 10.00-11.30, Atalpa Palloiluhalli
1. vsk ryhmä 2
Ke 19.9.2018 klo 10.00-11.30, Atalpa Palloiluhalli
Pe 5.10.2018 klo 12.30-14.00, Ratina Balettisali / Telinevoimistelusali 6
Ke 24.10.2018 klo 10.00-11.30, Atalpa Monitoimisali
Ke 7.11.2018 klo 10.00-11.30, Atalpa Monitoimisali
Ma 10.12.2018 klo 12.30-14.00, Budo 5
Ti 15.1.2019 klo 10.00-11.30, Tampereen uintikeskus (Kaleva), uinti
To 7.3.2019 klo 12.30-14.00, Atalpa Palloiluhalli
Pe 29.3.2019 klo 12.30-14.00, Atalpa Palloiluhalli
1. vsk ryhmä 3
To 20.9.2018 klo 12.30-14.00, Atalpa Palloiluhalli
To 27.9.2018 klo 12.30-14.00, Ratina Balettisali / Telinevoimistelusali 6
Ma 8.10.2018 klo 9.00-10.30, Budo 5
Ma 5.11.2018 klo 9.00-10.30, Atalpa Palloiluhalli B+C
To 13.12.2018 klo 9.00-10.30, Atalpa Palloiluhalli
Ti 22.1.2019 klo 10.00-11.30, Tampereen uintikeskus (Kaleva), uinti
Pe 15.3.2019 klo 12.30-14.00, Atalpa Palloiluhalli
To 28.3.2019 klo 10.00-11.30, Atalpa Palloiluhalli
1. vsk ryhmä 4
Ma 17.9.2018 klo 12.30-14.00, Atalpa Palloiluhalli
To 27.9.2018 klo 10.00-11.30, Ratina Balettisali / Telinevoimistelusali 6
To 1.11.2018 klo 10.00-11.30, Atalpa Monitoimisali
To 15.11.2018 klo 10.00-11.30, Atalpa Monitoimisali
Ti 11.12.2018 klo 10.00-11.30, Budo 4 / 1-3
Ma 21.1.2019 klo 12.30-14.00, Tampereen uintikeskus (Kaleva), uinti
To 7.3.2019 klo 10.00-11.30, Atalpa Palloiluhalli
Ti 26.3.2019 klo 10.00-11.30, Atalpa Palloiluhalli
1. vsk ryhmä 5
Pe 7.9.2018 klo 10.00-11.30, Atalpa Palloiluhalli B+C
To 4.10.2018 klo 12.30-14.00, Ratina Balettisali / Telinevoimistelusali 6
Ma 12.11.2018 klo 9.00-10.30, Budo 5
Ti 13.11.2018 klo 10.00-11.30, Atalpa Monitoimisali
Ma 26.11.2018 klo 10.00-11.30, Atalpa Palloiluhalli
Ma 21.1.2019 klo 10.00-11.30, Tampereen uintikeskus (Kaleva), uinti
Pe 8.3.2019 klo 12.30-14.00, Atalpa Palloiluhalli
Ma 25.3.2019 klo 10.00-11.30, Atalpa Palloiluhalli
1. vsk ryhmä 6 monimuoto
Ke 12.9.2018 klo 10.00-11.30, Atalpa Palloiluhalli A
Pe 14.9.2018 klo 9.45-11.15, Atalpa Palloiluhalli
Ma 3.12.2018 klo 13.00-14.30, Ratina telinevoimistelusali 6
Ti 4.12.2018 klo 12.00-13.30, Atalpa Palloiluhalli
Ke 5.12.2018 klo 9.15-11.30, Atalpa Monitoimisali
Pe 11.1.2019 klo 11.30-13.00, Nääshalli/Budo 4
Ma 4.3.2019 klo 9.30-11.00, Tampereen uintikeskus (Kaleva), uinti
1. vsk ryhmä 7 monimuoto
Ti 18.9.2018 klo 9.45-11.15, Atalpa Monitoimisali
Ke 19.9.2018 klo 12.15-13.45, Atalpa Palloiluhalli
Ke 12.12.2018 klo 9.15-11.30, Atalpa Palloiluhalli
To 13.12.2018 klo 12.00-13.30, Ratina telinevoimistelusali 6
Pe 14.12.2018 klo 9.15-11.30, Atalpa Palloiluhalli
Ke 16.1.2019 klo 11.30-13.00, Tampereen uintikeskus (Kaleva), uinti
Pe 18.1.2019 klo 11.30-13.00, Nääshalli/Budo 4