TAMKista 14.5.2021 valmistuneet
Ammattikorkeakoulututkinnot:
Ajoneuvotekniikan tutkinto-ohjelma
Koskinen, Heikki Olavi
Kovamäki, Ville Johannes
Kuusinen, Juuso Mikael
Linnanmäki, Kaleva Konstantin
Bachelor's Degree Programme in International Business
Tirkkonen, Teppo Sakari
Bachelor's Degree Programme in Media and Arts
Hirvikoski, Jari Johannes
Ensihoitajan tutkinto-ohjelma
Piri, Mia Pauliina
Tölmälä, Asta Mira
Fysioterapeutin tutkinto-ohjelma
Palomäki, Aino-Vappu
Konetekniikan tutkinto-ohjelma
Kaasalainen, Wilhelmi Albert
Kivelä, Ville Niko Petteri
Noronkoski, Teemu Oskari
Nurmi, Eero Juho Olavi
Oksanen, Joni Jalmari
Liiketalouden tutkinto-ohjelma
Ahonen, Jesse Veli Hermanni
Nieminen, Elias Aarne Kalevi
Painilainen, Juho Tapani
Sotkasiira, Samiila Sofia Emilia
Väisänen, Niko Juho Ilari
Metsätalouden tutkinto-ohjelma
Jokitalo, Johannes Tapio
Nurminen, Joonas Matti Aukusti
Tenhunen, Olli Valtteri
Palveluliiketoiminnan tutkinto-ohjelma
Linne, Maija Sanni Kaarina
Rantanen, Tuuli-Maaria Mandeliina
Ruuno, Viivi Johanna
Rakennus- ja yhdyskuntatekniikan tutkinto-ohjelma
Ahonen, Olli Samuli
Bilgili, Sinan
Cajanus, Tuomas Juhana
Jäppi, Paavo Olavi
Kankkunen, Severi Timonpoika
Kukkonen, Arttu Samuli
Tuomola, Katri Alina
Vihavainen, Otto Antero Viljami
Visuri, Antti Petteri Matias
Rakennusalan työnjohdon tutkinto-ohjelma
Aho, Hannes Julius
Koivukoski, Eetu Matias
Kytöluhta, Markus Kristian
Petrelius, Risto Johannes
Sopanen, Jasu Oskari
Rakennusarkkitehdin tutkinto-ohjelma
Kaihari, Kalle Akseli
Sairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
Happonen, Hanna Sofia
Heikkinen, Jenny Karoliina
Konttinen, Aleksi Heikki
Luoti, Jukka Tapani
Meriniitty, Jenina Mariell
Penttilä, Tiia Susanna
Pohjosmäki, Jenna Anniina
Rönn, Ella Patricia
Schnabel, Henna Kaisa
Suojanen, Jasmin Josefiina
Tahkoniemi, Oona Mari Juulia
Tullu, Marianna Emilia
Vihanto, Paula Emilia
Sosionomin tutkinto-ohjelma
Lahti, Heidi Katrina
Sähkö- ja automaatiotekniikan tutkinto-ohjelma
Pääkkönen, Anssi Joona Johannes
Rönkkö, Jere Miikka
Seppälä, Taru Katariina
Terveydenhoitajan tutkinto-ohjelma
Ahola, Julia Annamari
Hirvasoja, Nina Helena
Hokkanen, Sanna Marianne
Honkala, Kaisa Inkeri
Jääskeläinen, Elsa Maria
Kamrat, Eeva Linnea
Koskimäki, Riina Kaarina
Lepistö, Karolina Juliana
Mikola, Emma Katri
Mäkeläinen, Tuula Marianne
Okkonen, Nea Maria
Paavola, Laura Sarianna
Pellikka, Venla Vilhelmina
Piirainen, Aino Talvikki
Pohja, Roosa Vilhelmiina
Retsu, Niina Henriikka
Ruonala, Henna Amanda Karoliina
Uusitalo, Laura Maaria
Vihervirta, Oona Suvi-Tuulia
Tieto- ja viestintätekniikan tutkinto-ohjelma
Huhtamäki, Vesa Markus
Kinnunen, Artturi Tapio
Pihlajaniemi, Janne Markus
Tietojenkäsittelyn tutkinto-ohjelma
Kuismin, Aino Tuulikki
Ylemmät ammattikorkeakoulututkinnot:
Automaatioteknologian ylempi tutkinto-ohjelma
Männikkö, Ari Väinö
Dataosaamisen ja tekoälyn ylempi tutkinto-ohjelma
Kuorttinen, Emmi Rea Minerva
Kliinisen asiantuntijan ylempi tutkinto-ohjelma
Arppe, Sanna-Marjut Katriina
Master's Degree Programme in Educational Leadership
Becker, Daniela Eleonore
Bruns, Anna Elizabeth
Schönborn, Selina
Sutidze-Haveri, Mariam
Palveluliiketoiminnan johtamisen ylempi tutkinto-ohjelma
Häkkinen, Petra Emilia
Vidqvist, Kristiina Anna-Liisa
Rakentamisen ylempi tutkinto-ohjelma
Paavonen, Petteri Mikael
Teknologiaosaamisen johtamisen ylempi tutkinto-ohjelma
Järvineva, Jaakko Aaro Antero
Kuusiniemi, Jari Heikki
Siuvatti-Talvensaari, Tanja Susanna
Ylinen, Taneli Antti Antero
Ammatillinen opettajankoulutus:
Arponeva, Alex Ensio
Candolin, Heidi Kristiina
Grönfors, Sari Hilkka Hillevi
Hirvikallio, Jenni Krista Karoliina
Hujala, Elina Marjut
Huttunen, Satu Maarika
Pulkkinen, Maria Carita Annina
Ammatillinen erityisopettajankoulutus:
Karhu, Miia Maria
Lampolahti , Pia
Ojanperä, Asko Tapio Juhani
Pääkkönen, Harri Tapio
Vainio, Minna Iiris Hillevi